Trening EMS

EMS – Inny wymiar treningu

EMS – INNY WYMIAR TRENINGU

EMS (Electro Myo Stimulation) to doskonałe połączenie fizjoterapeutycznej elektrostymulacji  mięśni z nowoczesnym treningiem personalnym. Jedna z najskuteczniejszych metod treningowych dla każdego, niezależnie od wieku, potrzeb czy celów treningowych.

20 minut raz w tygodniu wystarczy,  by wykonać najbardziej efektywny, ukierunkowany na cel trening całego ciała.

EMS – JAK TO DZIAŁA?

Podczas sesji aktywowane są  wszystkie główne grupy mięśniowe jednocześnie, poddawane kontrolowanym skurczom  mięśnie pracują intensywnie już od pierwszej sekundy treningu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najefektywniejszy trening całego ciała w bardzo krótkim czasie.

Ponadto EMS jest w stanie aktywować Twoje mięśnie bez użycia ciężarków lub innego sprzętu, co oznacza, że unikamy nadmiernego obciążania stawów, a tym samym zmniejszamy ryzyko kontuzji.

Naukowcy zajmujący się sportem wykorzystują potencjał elektrostymulacji  od lat 60. XX wieku, aby zapewnić bardzo korzystne wyniki, które mogą być trudne do osiągnięcia przy użyciu konwencjonalnych metod treningowych.

Specjalny strój składający się z kamizelki, pasa na pośladki, opasek na nogi i na ramiona wraz z impulsem generowanym przez urządzenie wspomagają  pracę mięśni osoby ćwiczącej, dzięki czemu efekty treningu pojawiają się niezwykle szybko. Osoba trenująca wykonuje proste ćwiczenia, a urządzenie EMS sprawia, że mięsnie pracują znacznie efektywniej niż miałoby to miejsce podczas standardowego treningu.

EMS – TRENING DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

Wykwalifikowany trener pomaga dobrać odpowiedni zestaw ćwiczeń i cały czas towarzyszy osobie ćwiczącej podczas całej sesji treningowej. 

Wiemy, że dzięki elektrostymulacji mięśni połączonej z odpowiednią dietą, motywacją i dokładnie rozplanowanemu treningowi osiągniesz wszystko, co założysz.  Pracujemy na Twój sukces!

EMS –TRENING DLA KAŻDEGO

Zestaw ćwiczeń dostosowany jest indywidualnie do osoby trenującej : jego celów, możliwości i aktualnych ograniczeń, dlatego trening EMS jest odpowiedni dla osób w różnym wieku i z różnym poziomem aktywności.

Trenują z nami zarówno wyczynowi sportowcy, którzy dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom w znaczący sposób poprawiają parametry swojej siły, dynamiki czy eksplozywności, aż po osoby spędzające cały dzień za biurkiem,  szukające  efektywnego sposobu na uzyskanie formy bez nadmiernego zajmowania ich cennego czasu.  To również idealna forma treningu  dla kobiet, które chcą wrócić do formy po ciąży, jak również dla osób starszych czy po przebytych kontuzjach

EMS DLA ZDROWIA i SYLWETKI

Członkowie naszego studia przychodzą do nas z różnych powodów, takich jak chęć utraty wagi, ujędrnienie ciała, zwiększenie wytrzymałości siłowej, lepsza mobilność czy  łagodzenie bólu pleców.   EMS jest szeroko stosowany w różnych dziedzinach, od sportów na poziomie elitarnym po fizjoterapię i zastosowania medyczne.

TRENUJ BEZPIECZNIE

W MIO GYM korzystamy z urządzeń niemieckiej firmy Miha Bodytec – światowego lidera w rozwoju technologii EMS, spełniających najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Został zaprojektowany z myślą o maksymalnej skuteczności, a nasi trenerzy personalni będą dbać o bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń podczas każdej sesji treningowej.

Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów.

Scroll to Top