mio gym trening ems krakow logo

Umów pierwszy trening ZA DARMO lub z 50% rabatem

Twoje pierwsze kroki do lepszego samopoczucia i sylwetki

Tylko 20 minut x1 w tygodniu! Odkryj radość z ruchu w przyjaznej atmosferze!

Czy trening ems jest dla ciebie, CZYLI...

Jak to działa?

Jak działa trening EMS Kraków?

Krótko ćwiczysz i szybko spalasz kcal

Wystarczy 20 minut 1x w tygodniu, by osiągnąć efekty porównywalne z tradycyjnym treningiem trwającym 2-3 godziny. Dzięki EMS możesz spalić więcej kalorii w krótszym czasie, przyspieszając metabolizm.

Angażujesz wszystkie mięśnie i nie obciążasz stawów

EMS stymuluje do 90% Twoich mięśni jednocześnie, w porównaniu do 30-40% podczas tradycyjnych ćwiczeń. EMS jest metodą rekomendowaną przez fizjoterapeutów, ponieważ minimalizuje ryzyko obciążenia stawów.

Możesz ćwiczyć w każdym wieku i na każdym poziomie

Technologia EMS nie obciąża stawów, co czyni ją idealną dla osób w każdym wieku i kondycji. Trener personalny dostosuje plan treningowy indywidualnie do potrzeb , celów i możliwości osoby ćwiczącej.

Zobacz, jak razem ćwiczymy ↓

PIERWSZY DARMOWY TRENING

Umów swój pierwszy trening bezpłatnie lub z 50% rabatem

Pierwszy trening EMS oferujemy z 50% rabatem (49,50 zł) lub całkowicie za darmo, jeśli zdecydujesz się na pakiet treningów. 

Pierwszy trening trwa 60 minut, ale spokojnie – nie jest to godzina intensywnych ćwiczeń. Chcemy Ci pokazać, jak EMS działa i jakie korzyści przyniesie Tobie. Zależy nam, by poznać Twoje cele i odpowiednio je zrealizować.

Wypełnij formularz, abyśmy mogli opowiedzieć więcej

O NAS

Jesteśmy więcej niż trenerami - jesteśmy Twoimi partnerami w drodze do zdrowia

Nasza misja to nie tylko kształtowanie sylwetki, ale przede wszystkim budowanie pewności siebie i radości z każdego dnia.

Wasze opinie

5/5
Julia KJulia K
21:41 29 Oct 23
Profesjonalne podejście, bardzo sympatyczna Pani trenerka💪🏾 polecam serdecznie
Marcelina SkawińskaMarcelina Skawińska
16:52 19 Oct 23
Super miejsce! Świetny trening, trenerka zawsze pomocna, wszystko dokładnie wytłumaczyła i pokazała, plus zawsze uśmiechnięta! 😊
Klaudia SolarzKlaudia Solarz
19:21 13 Jul 23
Polecam! Świetnie prowadzony trening, sympatyczna atmosfera, wszystko wytłumaczone 🙂
Olga PiekoszewskaOlga Piekoszewska
20:45 04 Jul 23
IntoxynatorIntoxynator
18:52 27 Jun 23
Polecam! Kameralne warunki, indywidualne podejście przy maksymalnym zadowoleniu klienta...wyrzut endorfin gwarantowany!!!!
Emilia MałotaEmilia Małota
19:52 15 May 23
Małgorzata PachnikMałgorzata Pachnik
18:35 26 Apr 23
Polecam to miejsce do ćwiczeń, profesjonalne podejście i dokładność Pana Karola sprawia że chce się tam przychodzić 👍 efekty pozytywne!
Dorota NDorota N
05:58 20 Apr 23
Jestem bardzo zadowolona z tej formy ćwiczeń! Aż się dziwię że spróbowałam dopiero teraz:) jeszcze za wcześnie na efekty ale i tak polecam! Miejsce kameralne, czyste, świetnie przygotowane. Trener z indywidualnym podejściem👌
Anna WAnna W
09:29 23 Mar 23
Jedno z fajniejszych miejsc treningu personalnego w jakich byłam. Duży plus za szczegółowy wywiad i faktyczne dostosowywanie ćwiczeń do klienta (szczególnie ważne dla mnie po kontuzji). Wizualnie miejsce również na plus, miła odmiana od tradycyjnych siłowni.
Darek TokarzDarek Tokarz
16:17 08 Aug 22
Jestem po pierwszym treningu wprowadzającym 💪🏋️‍♂️💥. Bardzo pozytywne doświadczenie:👇👇👇➡️ Nowoczesne wnętrze, prysznice z żelem pod prysznic.➡️ Strój i ręcznik wliczone w cenę.➡️ Wprowadzenie z treningiem trwało 1h i 15 min (5 min dopasowanie parametrów i 12 min trening próbny).➡️Trener z profesjonalnym podejściem, podkręcił parametry wedle mojego życzenia, dzięki czemu trening był dopasowany pod moje możliwości.➡️ Dobra cena za pojedynczy trening, jak i jeszcze lepsza za abonament.➡️ Bardzo dobra atmosfera i podejście do gościa.Ogólne wrażenie: bardzo dobre. Polecam każdemu, szczególnie z okolic 🔥🔥!
js_loader

Tu odbywają się treningi

Nie ważne, gdzie jesteś teraz – ważne, gdzie chcesz być. Zadbaliśmy o każdy szczegół tego miejsca!

Umów darmowy trening...

i postaw pierwszy krok do lepszego samopoczucia i sylwetki!

Opowiemy Ci więcej o naszych treningach i zaprosimy na próbny trening z 50% rabatem lub za darmo jeśli zdecydujesz się na karnet. 

Scroll to Top